به شرکت روان مد تجهیز خوش آمدید!

آدرس: ایران، تهران، اشرفی اصفهانی، مرزداران پلاک ۱۹۸، طبقه اول، واحد ۸

تلفن: 09214728266 - 91693236(021)

ایمیل: info@ravanmed.com

خانه / محصولات / نرم افزار ها / نرم افزار Captain’s Log / خرید کاپیتان لاگ / نصب نرم افزار کاپیتان لاگ

 • به کمک این نرم‌افزار مشتریان شما در هر سنی خواهند فهمید که استفاده از قدرت مغز چقدر می‌تواند هیجان‌انگیز باشد!
 • نرم‌افزار Captain’s Log شامل تست شناختی کوتاه (برای کودکان و بزرگسالان) است.
 • این نرم‌افزار توسط روان‌شناسان، مربیان، متخصصان اعصاب و روان، متخصصان گفتار گفتاری، کار درمانگران و سایر متخصصان توان‌بخشی بالینی استفاده می‌شود.
 •  این ابزار قدرتمند آموزش مغز برای کمک به بهبود حافظه، توجه، درک، استدلال، برنامه‌ریزی، قضاوت، یادگیری عمومی و عملکرد کلی اجرایی طراحی شده است.

برای اطلاع از قیمت نرم افزار کاپیتان لاگ با شماره ی فوق تماس حاصل فرمایید

آیکون خط مشی (Policy)
گارانتی

6 ماه گارانتی تعویض
3 سال خدمات پس از فروش

آیکون خط مشی (Policy)
آموزش رایگان

به ازای خرید هر محصول
از روان مد تجهیز

توضیحات

خرید و قیمت نرم افزار کاپیتان لاگ ( Captain’s Log )

خرید و نصب نرم افزار کاپیتان لاگ

اگر به دنبال نرم‌افزاری قدرتمند برای بازتوانی و ارتقاء کارکردهای شناختی مانند بهبود حافظه، توجه، ادراک، استدلال، برنامه‌ریزی، قضاوت، یادگیری عمومی و… هستید. نرم‌افزار Captain’s Log (کاپیتان لاگ) یکی از برنامه‌های پرکاربرد به منظور بازتوانی و ارتقاء کارکردهای شناختی است. با استفاده از این برنامه می‌توانید توانایی‌های ذهنی افراد را در حیطه‌های مختلف بهبود و ارتقاء دهید.

– به کمک این نرم‌افزار مشتریان شما در هر سنی خواهند فهمید که استفاده از قدرت مغز چقدر می‌تواند هیجان‌انگیز باشد!

– نرم‌افزار Captain’s Log شامل تست شناختی کوتاه (برای کودکان و بزرگسالان) است.

– این نرم‌افزار توسط روان‌شناسان، مربیان، متخصصان اعصاب و روان، متخصصان گفتار گفتاری، کار درمانگران و سایر متخصصان توان‌بخشی بالینی استفاده می‌شود.

– این ابزار قدرتمند آموزش مغز برای کمک به بهبود حافظه، توجه، درک، استدلال، برنامه‌ریزی، قضاوت، یادگیری عمومی و عملکرد کلی اجرایی طراحی شده است.

– با استفاده از نرم‌افزار Captain’s Log می‌توانید یک برنامه توان‌بخشی شناختی یا تقویت شناختی را برای افراد با طیف گسترده‌ای از مسائل شناختی مختلف مانند یادگیری، حافظه، یا اختلالات مبتنی بر عصب شناختی فراهم کنید.

– این نرم‌افزار دارای بیش از ۲۰۰۰ تمرین مختلف آموزش مغز برای ۲۰ مهارت شناختی است.

نرم‌افزار Captain’s Log
دانلود نرم افزار کاپیتان لاگ

نرم‌افزار Captain’s Log MindPower Builder توسط روان‌شناسان، مدرسان، متخصصان روانپزشکی، درمانگران زبان گفتاری یا گفتار درمانی، درمانگران شغلی و سایر متخصصان توان‌بخشی بالینی در سراسر ایالات متحده و در بسیاری از کشورهای دیگر استفاده می‌شود.

نرم‌افزار Captain’s Log برای سنین بالای ۶ سال طراحی شده و دارای سطوح دشواری مختلف می‌باشد که متناسب با وضعیت فرد تعیین می‌شود.

این نرم‌افزار قدرتمند آموزش مغز، به عنوان یکی از برنامه‌های پرکاربرد به منظور بازتوانی و ارتقاء کارکردهای شناختی و برای کمک به بهبود حافظه، توجه، ادراک، استدلال، برنامه‌ریزی، قضاوت، یادگیری عمومی و عملکرد کلی اجرایی طراحی شده است.

با استفاده از نرم‌افزار Captain’s Log (کاپیتان لاگ) می‌توان توانایی‌های ذهنی افراد را در حیطه‌های مختلف بهبود و ارتقاء بخشید. این برنامه دارای بیش از ۲۰۰۰ تمرین مختلف برای ۲۰ مهارت شناختی می‌باشد.

نرم‌افزار Captain’s Log به منظور بهبود عملکرد افرادی با اختلالات بیش‌فعالی/نقص توجه، دمانس و آلزایمر، ناتوانی‌های یادگیری، آسیب‌های مغزی، تأخیر در مراحل رشد و تحول، عقب‌ماندگی ذهنی و اختلالات روانپزشکی نظیر اسکیزوفرنی، اختلالات خلقی و مانند آن‌ها طراحی شده است. همچنین این برنامه برای افرادی که به دنبال ارتقاء عملکرد خود هستند نیز کاربرد دارد.

نرم‌افزار Captain’s Log (کاپیتان لاگ) بر مبنای سیستم پردازش اطلاعات پایه (PIPS) طراحی شده است. این سیستم برای یادگیری پردازش اطلاعات عمومی، اجتماعی و تحصیلی ضروری است.

سیستم PIPS منعکس کننده توانایی و استعداد فردی برای شناسایی، تمییز و پردازش اطلاعات در جریان زندگی روزمره و محیط می‌باشد. حافظه فعال و توانایی سرعت پردازش مرکزی، نقش مهمی در این سیستم ایفا می‌کنند. تمامی تمرینات موجود در برنامه کاپیتان لاگ، در بهبود و ارتقاء عملکرد PIPS، مؤثر هستند.

سطوح نرم‌افزار Captain’s Log
خرید نرم افزار کاپیتان لاگ

تکالیف و تمرینات این برنامه در سه گروه نقره‌ای (گروه سنی ۶ تا ۱۱ سال)، طلایی (۱۲ تا ۱۶ سال) و الماس (۱۷ سال به بالا) در ۳ سطح دشواری ساده، متوسط و دشوار ارائه شده‌اند.

علاوه بر این، تنظیمات برنامه این امکان را برای شما فراهم می‌کند که علاوه بر سطوح دشواری پیش‌فرض، گزینه‌های دیگری را به منظور تغییر سطوح دشواری به دلخواه انتخاب کنید.

کلیه تمرینات این مجموعه در هر سطح دارای ۱۵ مرحله می‌باشد که به شکل پیش‌فرض با گذر از یک مرحله به مرحله دیگر، بر سطح دشواری آن‌ها افزوده می‌شود.

سیستم ارزیابی کاپیتان لاگ می‌تواند فرد را در ۹ حوزه از کارکردهای شناختی ارزیابی کرده و متناسب با وضعیت فرد برنامه آموزشی پیشنهاد دهد.

قابلیت شخصی‌سازی در نرم‌افزار Captain’s Log
نرم افزار کاپیتان لاگ

شما به راحتی می‌توانید طرح تمرین مغز را در نرم‌افزار Captain’s Log سفارشی کنید. MindPower Builder  گزینه‌های انعطاف‌پذیر زیادی را برای تنظیم برنامه توسط شما فراهم می‌کند.

کسانی که نیاز به ایجاد یک برنامه آموزش شناختی سفارشی برای افراد با توانایی‌های متنوع دارند، تنظیمات نرم‌افزار کاپیتان لاگ کنترل و استفاده از این برنامه را برای آنها آسان می‌کند.

شما همیشه امکان کنترل برنامه با توانایی شروع، متوقف کردن، تغییر، پرش و ساخت تمام تمرینات مغزی را با برنامه کاپیتان لاگ دارید.

این برنامه به شما امکان طراحی برنامه آموزشی کاملاً شخصی و هدفمند و متناسب با شرایط کودکان و بزرگسالان را داده و می‌توانید برای هر فرد برنامه‌های درمانی، تستی و آموزشی با تمرینات مختلف و تنظیمات گوناگون را در نظر بگیرید.

آزمون Captain Log هوشمند و منعطف
دانلود نرم افزار Captain log

پیشرفت به صورت خودکار اندازه‌گیری می‌شود و در هر دو فرمت داده‌ها و گراف‌ها موجود است. سیستم به صورت خودکار تنظیم می‌شود تا دانش‌آموزان به چالش کشیده شوند.

نرم‌افزار توان‌بخشی  Captain’s Log سرگرم کننده
 نرم افزار Captain’s log

نرم‌افزار Captain’s Log ویژگی‌های سرگرم کننده و بازی‌های ویدئویی را فراهم می‌کند و یک سیستم پاداش برای تشویق مراجعه کننده به انجام بهتر تمرینات خود توسط آن ساخته می‌شود.

این بازی‌های مغزی گزینه‌هایی هستند که می‌توانند در هر برنامه آموزشی گنجانده شوند و در عین حال سرگرم کننده نیز بوده و می‌توانند به ایجاد مهارت‌های شناختی مهم کمک کنند.

نرم‌افزار Captain’s Log همیشه در دسترس
 نرم افزار کاپیتان لاگ

شما هم اکنون می‌توانید مراجعه کنندگان خود را از راه دور با استفاده از تکنولوژی Cloud Cloud BrainTrain آموزش دهید. کافیست برنامه را بر روی رایانه مشتری خود نصب کنید و برنامه آموزشی سفارشی خود را به Cloud آپلود کنید.

برنامه به طور خودکار برنامه آموزش را به کامپیوتر خود دانلود می‌کند. شما می‌توانید از طریق اینترنت اطلاعات خود را به دست آورید و برنامه آموزشی را از راه دور تغییر دهید.

تمام نتایج آموزش خود را در خانه و در دفتر خود به طور خودکار در هماهنگی باقی خواهد ماند. داده‌های شما به صورت آنلاین در قالب رمزگذاری شده بدون هیچ گونه شناسایی ذخیره می‌شوند و کاملاً امن هستند.

نرم‌افزار ارزیابی چند بعدی
نصب نرم افزار کاپیتان لاگ

کلیه تکالیف موجود در این برنامه چند بعدی بوده و به طور کلی بر بیش از یک مهارت شناختی تمرکز دارند؛ بنابراین هم کارکردهای پایه شناختی و هم کارکردهای عالی شناختی به طور همزمان در این برنامه بهبود و ارتقاء پیدا می‌کنند.

لذا فرد می‌تواند مهارت‌ها و توانایی‌های خود را برای یادگیری و کسب موفقیت در حیطه‌های مختلف زندگی روزمره، زندگی تحصیلی و شغلی بهبود بخشد.

مهارت‌های شناختی

مهارت‌های شناختی قابل ارتقاء با استفاده از این نرم‌افزار به شرح زیر می‌باشند.

 • توجه متمرکز
 • توجه انتخابی
 • توجه تجزیه شده
 • جابه‌جایی توجه
 • توجه مداوم
 • توجه کلی
 • سرعت پردازش شنیداری
 • سرعت پردازش مرکزی
 • استدلال ادراکی
 •  کنترل موتور حرکتی ریز
 • سرعت موتور حرکتی ریز
 • حافظه فوری
 • بازداری پاسخ
 • طبقه‌بندی دیداری/فضایی
 • توالی دیداری/فضایی
 • ادراک دیداری
 • سرعت پردازش دیداری
 • اسکن دیداری
 • ردیابی دیداری
 • حافظه فعال

انتها / خرید نرم افزار کاپیتان لاگ – نصب نرم افزار کاپیتان لاگ – دانلود نرم افزار کاپیتان لاگ
صفحه اینستاگرام

- کارگاه ها

- سایر محصولات

برای مشاهده، بر روی محصول کلیک کنید

صفحات مجازی

با ما در ارتباط باشید

Whatsapp
Instagram
Telegram
Linkedin