به شرکت روان مد تجهیز خوش آمدید!

آدرس: ایران، تهران، اشرفی اصفهانی، مرزداران پلاک ۱۹۸، طبقه اول، واحد ۸

تلفن: 09214728266 - 91693236(021)

ایمیل: info@ravanmed.com

tDCS
  • تک کانال
  • استفاده آسان
  • دارای تک مد tDCS
  • از 0/5 تا 2 میلی آمپر جریان
  • امکان تنظیم زمان 20 یا 30 دقیقه ای
  • امکان کار با باتری ( بدون خرابی باتری )
  • قطع خودکار جریان در صورت عدم اتصال الکترودها
  • قطع خودکار جریان پس از اتمام زمان تعیین شده

برای اطلاع از قیمت دستگاه tDCS با شماره ی فوق تماس حاصل فرمایید

آیکون خط مشی (Policy)
گارانتی

6 ماه گارانتی تعویض
3 سال خدمات پس از فروش

آیکون خط مشی (Policy)
آموزش رایگان

به ازای خرید هر محصول
از روان مد تجهیز

توضیحات

خرید و قیمت دستگاه تحریک الکتریکی مغز tDCS

دستگاه تحریک الکتریکی مغزی (Transcranial Direct-Current Stimulation) یا به اختصار دستگاه tDCS  یک روش تحریک مغز قابل حمل است که به وسیله آن می‌توان جریان الکتریکی ضعیفی را به پوست سر منتقل کرده و مغز را تحریک نمود. این جریان ثابت بین 0/5 تا ۲ میلی‌آمپر به طور معمول اعمال می‌شود.

دستگاه تحریک الکتریکی مغزی یا tDCS از جریان الکتریکی بسیار ضعیفی استفاده می‌کند که تنها برای چند دقیقه اعمال می‌شود. این دستگاه نوعی مدولاسیون عصبی است که از طریق الکترودهای روی سر جریان مستقیم ثابت و پایین را به مغز منتقل می‌کند. از این جریان برای کمک به بیماران آسیب دیده مغزی یا شرایط روانی مانند اختلال افسردگی اساسی استفاده می‌شود.

دستگاه تحریک الکتریکی مغزی به عنوان ابزاری امیدوار کننده به وجود آمده است و ثابت شده که برای درمان بسیاری از بیماری‌ها از جمله درد مزمن، افسردگی و اضطراب ایمن بوده و به خوبی تحمل می‌شود.

با بهره گیری بی دردسر از قدرت تکنولوژی پیشرفته ترانس کرانیال تحریک جریان مستقیم (tDCS) آینده پیشرفت شناختی را تجربه کنید. بهره وری خود را بالا ببرید، مهارت های حل مسئله خود را تقویت کنید و نبوغ درون خود را باز کنید، همه اینها با لمس یک دکمه. با خستگی ذهنی خداحافظی کنید و به نسخه تیزتر و هوشیارتر خود سلام کنید. چه حرفه ای باشید که به دنبال مزیت رقابتی هستید یا یک یادگیرنده مادام العمر تشنه دانش، tDCS بهترین همراه شناختی شماست.

یافته‌ها نشان می‌دهد این شکل از تحریک الکتریکی می‌تواند شما را در ریاضیات، خلاقیت بیشتر و حتی تقویت حافظه نیز یاری کند. معمولاً یک جلسه استاندارد tDCS ممکن است از 10 تا ۴۰ دقیقه طول بکشد. با این حال پروتکل‌های تحریک کننده معمولاً در مقالات منتشر شده ۲۰ تا ۳۰ دقیقه هستند و به طور دوره‌ای از ۱۰ تا ۱۵ روز اعمال می‌شوند.

در چشم انداز همیشه در حال تکامل علوم اعصاب و تقویت شناختی، تکنیک tDCS به عنوان یک ابزار انقلابی ظاهر شده است. تحریک جریان مستقیم ترانس کرانیال یا tDCS، محققان، پزشکان و افرادی که به دنبال بهبود شناختی هستند را مجذوب خود کرده است.

خرید دستگاه تی دی سی اس ( tDCS ) از روان مد تجهیز

tDCS چگونه کار می کند؟
خرید و قیمت دستگاه tDCS

tDCS شامل اعمال یک جریان الکتریکی ضعیف از طریق الکترودها به پوست سر است. این جریان بر پتانسیل غشای استراحت نورون ها تأثیر می گذارد و احتمال شلیک آنها را کم و بیش می کند. با تغییر تحریک پذیری عصبی، tDCS می تواند بر فرآیندهای شناختی، تنظیم خلق و خو و حتی عملکردهای حرکتی تأثیر بگذارد.

بینشی در مورد نوروپلاستیسیته

Neuroplasticity، توانایی مغز برای سازماندهی مجدد و ایجاد اتصالات جدید، نقش مهمی در tDCS ایفا می کند. تصور می‌شود که جریان‌های الکتریکی ارسال شده در طول جلسات tDCS تغییرات سیناپسی را تسهیل می‌کنند، باعث تقویت مسیرهای عصبی می‌شوند و به طور بالقوه منجر به بهبودهای طولانی‌مدت در عملکرد مغز می‌شوند.

کاربردهای tDCS
خرید و قیمت دستگاه تحریک الکتریکی مغزی

تقویت شناختی

یکی از مهیج ترین کاربردهای tDCS تقویت شناختی است. محققان پتانسیل آن را در بهبود حافظه، توجه و توانایی های حل مسئله بررسی کرده اند. با هدف قرار دادن نواحی خاص مغز، tDCS می تواند راهی ایمن و موثر برای تقویت عملکرد شناختی ارائه دهد.

تنظیم خلق و خو

tDCS همچنین به دلیل پتانسیل خود برای تنظیم خلق و خو توجه را به خود جلب کرده است. مطالعات نشان می دهد که می توان از این روش برای کاهش علائم افسردگی، اضطراب و حتی برخی از اختلالات خلقی استفاده کرد. با تعدیل فعالیت عصبی، tDCS ممکن است راه جدیدی برای مداخلات سلامت روان ارائه دهد.

توانبخشی عصبی

در حوزه توانبخشی عصبی، tDCS در کمک به بهبودی سکته مغزی، مدیریت درد مزمن و توانبخشی عملکردهای حرکتی در افراد مبتلا به آسیب‌های عصبی، نویدبخش است. ماهیت غیر تهاجمی و پتانسیل آن برای ارتقای نوروپلاستیسیته آن را به گزینه ای جذاب برای برنامه های توانبخشی تبدیل کرده است.

مزایا tDCS
خرید دستگاه tDCS

غیر تهاجمی:

tDCS یک رویکرد غیر جراحی و غیر دارویی است که خطر عوارض جانبی را کاهش می دهد.

قابلیت سفارشی سازی:

این تکنیک امکان تحریک هدفمند بر اساس نیازها و شرایط فردی را فراهم می کند.

حداقل جلسات:

جلسات tDCS نسبتا کوتاه هستند و می توانند در روال روزانه ادغام شوند.

انتها متن/خرید دستگاه tDCS ( تی دی سی اس )

- کارگاه ها

- سایر محصولات

برای مشاهده، بر روی محصول کلیک کنید

صفحات مجازی

با ما در ارتباط باشید

Whatsapp
Instagram
Telegram
Linkedin